Onursal Başkanın Mesajı

Son yıllarda uluslararası inşaat sektöründe gösterdiğimiz atılım ve üstlendiğimiz projeler, Makyol'un uluslararası arenada prestijinin daha da artmasında büyük rol oynamıştır.

Son yıllarda uluslararası inşaat sektöründe gösterdiğimiz atılım ve üstlendiğimiz projeler, Makyol'un uluslararası arenada prestijinin daha da artmasında büyük rol oynamıştır.
Üretimdeki ortak hedeflerimiz
Makyol'un geliştirdiği ve ürettiği her şey insan hayatını daha kolay, daha konforlu ve daha yaşanır bir hale getirme ortak hedefine hizmet etmektedir.
Değerli iş ortaklarımız,
Makyol'un temel hedefi hızla tek ve büyük bir pazara dönüşmekte olan dünyamızda; işe yaklaşımı, kaliteli hizmetleri ve güvenilir oluşu ile tercih edilen uluslararası bir Türk şirketi olmak, büyümek ve tüm paydaşları için artan oranda katma değer üretmektir.
İnsanların hayatını güzelleştirmek ve kolaylaştırmak için çalışıyoruz.
Makyol'un geliştirdiği ve ürettiği her şey insan hayatını daha kolay, daha konforlu ve daha yaşanır bir hale getirme ortak hedefine hizmet etmektedir: İnsanları birbirine kavuşturan, ticaretin ve alt yapının temel taşıma ve dağıtım kanalları olan yollar, havalimanları inşa ettik; su ve enerji ihtiyacına cevap veren projeleri hayata geçirdik ve turistik tesisler tamamladık.
Ulusal pazarımızdaki başarılarımızı yurt dışına taşıyoruz.
Son yıllarda uluslararası inşaat sektöründe gösterdiğimiz atılım ve üstlendiğimiz projeler, Makyol'un uluslararası arenada prestijinin daha da artmasında büyük rol oynamıştır. Bugün için, Fas, Irak, Azerbaycan ve Cezayir'de üstlenmiş olduğumuz taahhüt projeleri bunun en güncel örneklerini oluşturmaktadır. Bu sonucu birlikte inşa ettiğimiz tüm ekibimize teşekkür etmek isterim.
Güçlü, köklü ve kurumsal bir yapıyız.
Yarım asra yaklaşan kurumsal bir geçmişe sahibiz. Bu süre içinde, bizi temel hedefimize bir adım daha yaklaştıran onlarca projeyi başarıyla tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurur tüm Makyol çalışanlarının ortak bilinci, ortak düşünce ve eylem tarzının çimentosu, temel yapıtaşıdır.
İnsan kaynağına, kurumsallığa ve profesyonelliğe inanıyoruz. Bu alanlarda sektörümüzdeki en güncel ve en iyi uygulamaları gerçekleştiren Türk şirketi olmak için sürekli emek, zaman ve kaynak sarf ediyoruz.
Güçlü ve kenetlenmiş bir ekibe ve yönetim kadrosuna sahibiz. Ekibimizin sürekliliği açısından, insan kaynağımızın çok yönlü memnuniyetinin büyük önem taşıdığını biliyor ve buna uygun politikaları şirketimizin her kademesinde uygulamaya büyük özen gösteriyoruz.
Ülkemizin parlak bir geleceği olduğuna inanıyoruz.
Değişen ve yeniden şekillenen bir coğrafyanın tam ortasında yer alan Türkiyemize ve insanımıza inanıyor ve güveniyoruz. Ülkemizin ekonomik anlamda çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu biliyor; çevre coğrafyamızın yakın gelecekte bizler için çok cazip büyüme olanakları sunacağını öngörüyoruz. Makyol gibi köklü, stratejisi ve iş yaklaşımı belli şirketler bu süreçte daha çok büyümeye ve daha çok üretmeye devam edeceklerdir.
Gerek ulusal gerekse uluslararası pazarın ortaya çıkaracağı büyüme olanaklarını riske duyarlı iş yaklaşımımızdan ödün vermeksizin değerlendirmeye ve tüm insanlık için eserler inşa etmeye devam edeceğiz.
Bu vesileyle, Makyol'u birlikte inşa ettiğimiz tüm ekibimize teşekkür eder, yerli ve yabancı iş ortaklarımıza bize gösterdikleri sürekli güven ve işbirliği için şükranlarımı sunarım.
Makyol'un yeni atılım ve başarılarını paylaşmak dileğiyle.

Saffet Çebi

Kurucu Onursal Başkan


Geri Dön